מגזין דיגיטלי חודשי מבית מקימי | גיליון #8 | חודש אלול תשפ''א | עורכת: אודיה רובין בן-זקן | איור: שני חייט 

בס״ד

אורים ותקוות – דבר העורכת מגזין חנוכה תשפ”א

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

חג האורים, הבא עלינו לטובה, מסמל בתקווה גם נקודת מפנה בשנה שחלפה. אם הגחת חג האור, אנו מקווים שנוכל להסיט מעלינו את החושך בדמות המגפה, לצאת אל החופשי ולהסתובב בארצנו היפה ומחוצה לה כבני חורין. 

על כן, נושא המגזין עוסק במעבר הצפוי בין אור לחושך, כתבת הנושא שלנו עוסקת ב:”באנו מינוס לגרש” שכתב גדליה גובר, אשר תלמד אותנו כיצד להתמודד עם תוצאות משבר הקורונה ולהשיב לה מלחמה על מנת לצאת אל האור. 

בין דפי המגזין הדיגיטלים שלו לקראת החג, תוכלו למצוא את כתבתה של תמר מיכלנסון “מעט מהאור דוחה הרבה מן החושך” העוסקת בכיצד להתמודד עם התנפצות החלומות שלנו והתבוננות אל האור הצופן לנו בהמשך הדרך.  בנוסף, בפן המשפחתי תוכלו לקרוא את: “חנוכה וקורונה – מקסימום משפחה, מינימום הוצאה” שכתב גילעד נוימן, 

בהמשך הדפדוף תוכלו לקרוא עוד כתבות רבות ומעניינות, שכולן ככולן באווירת החג – אור, גבורה, וכן תקווה.

בברכת חג שמח, 

ליאור. 

מה דעתך על הכתבה?

אולי יעניין אותך גם...

בסוכות אנו יוצאים מההרגלים והקביעות שלנו, משנים הרגלים, משנים מיקום ונוחות ובכל זאת ואולי בזכות זאת, אנו כל כך שמחים כל שנה מחדש….
בעידן בו הסוחר מהרחוב עבר לאינטרנט, האפשרויות הבלתי נדלות ליצירת הכנסה ורווח ממנו גדל. ממה כדאי להיזהר? מה זה אומר? איך אפשר לעשות זאת?
אשתקד היינו תחת איום של מגיפה עולמית שאיימה על בריאותנו ועל חירותנו. בשבוע וחצי האחרונים היינו ועודנו תחת איום של טילים וקסאמים מעזה, ובנוסף תחת איום של פרעות אלימות. בזמן האחרון השגרה השתנתה לנגד עינינו ומכל מקום עלול לבוא עלינו האיום הבא.
הרשמה לקהילת המנויים למגזין עכשיו ובחינם!
המגזין

כל הזכויות שמורות - מקימי 2021