מגזין דיגיטלי חודשי מבית מקימי | גיליון #8 | חודש אלול תשפ''א | עורכת: אודיה רובין בן-זקן | איור: שני חייט 

בס״ד

דבר המנכ”ל – מגזין אלול

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מקימי ברגעי משבר

עמותת מקימי כאן כדי לעזור, להכיל, להוביל וללוות משפחות כדי שיוכלו לצאת לחופש כלכלי.

אנחנו נמצאים בעיצומו של הקיץ, הילדים עוברים מקייטנה לקייטנה, נסיעות לצפון, טיולים במדבריות, וגם קצת רעש ובלגן. ההורים מנסים לתמרן בין העבודה והמחויבות לבין הילדים שרוצים להרגיש חופש. אמנם אנחנו מלאים ברגשות מצפון, אבל אנחנו עושים כל מה שביכולתנו לעשות את הטוב ביותר בשבילם.

המלווים שלנו במקימי, עובדים ימים כלילות, מקבלים כל הזמן פניות של משפחות שקורסות כלכלית. אמהות חד הוריות שפונות אלינו ברגעים של משבר, משפחות שהסתבכו עם השוק האפור וגם חובות כבדים שמאיימים לפרק את המשפחה.

כשמגיעים למצבים כאלה, כאשר משפחה עומדת מול שוקת שבורה, שאמא פוחדת על עתיד ילדיה, שאבא לא מגלה לאשתו על עומס הנושים, אין מקום לחופש גדול, אין מקום לחופשה, יש רק מקום להכלה, לליווי, לשיתוף וליעוץ כלכלי.

זה המקום לברך ולשבח את העבודה של אנשי המקצוע שלנו במקימי שעמלים קשה יום יום שעוד משפחה תצא לדרך כלכלית חדשה.

שנה טובה

ברכת כלכלה נבונה

ישראל ליבמן

מנכ”ל ומייסד מקימי

מה דעתך על הכתבה?

אולי יעניין אותך גם...

בעקבות תקופת הקורונה והעלאת המודעות לענייני זכויות כלכליות, ענייני חסכונות, הלוואות והתמודדויות של עסקים עצמאים עם המצב, עמותת מקימי משיקה במסגרת מועדון ‘שווה כסף’ מבית ערוץ 7 את פרויקט ‘זומקימי’ – מועדון צרכנים חדש שיעניק למנויים שפע הטבות, הרצאות, קבוצות פורומים ועוד.
למעט הסופגניות והדלקת הנרות, חג החנוכה מתאפיין גם בשמונה ימי חופש ארוכים עבור הילדים. אולם ימים אלו לא חייבים להוות גם הוצאה כלכלית גדולה מדי, איך? כל התשובות לפניכם.
מעבר לשינויים הרבים בשוק העבודה שהקורונה כפתה עלינו, בשביל נשים רבות החזרה הביתה בגלל מערכת החינוך המושבתת, החזירה אותן אחורה. או שאולי, קידמה אותן לשילוב מאוזן יותר בין הבית לעבודה? כל הפרטים בכתבה
הרשמה לקהילת המנויים למגזין עכשיו ובחינם!
המגזין

כל הזכויות שמורות - מקימי 2021