מגזין דיגיטלי חודשי מבית מקימי | גיליון #8 | חודש אלול תשפ''א | עורכת: אודיה רובין בן-זקן | איור: שני חייט 

בס״ד

דבר העורכת – גליון חשוון שתפ”א

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בימים כמו אלו שחוסר מעש הפך לשגרה וזמן פנאי המיר עצמו לרוב שעות היום, צריך ורצוי שנמצא את הדרך להתמודד עם הבית. 

אל לנו לשכוח, שאנחנו אנשים שונים עם התמודדויות שונות, חלקנו סטודנטים או עובדים בעבודות מזדמנות שמחפשים עצמנו, ובנינו נמצאים גם הורים לילדים, אנשי קריירה שמוקפים בסימני שאלה מכל עבר. 

כדי לשרוד עם אתגר הבית, תחילה נצטרך לבחון את האופציות הפרושות לפנינו בהכנסה, מתוך הבית. את נושא זה תוכלו למצוא בכתבה הראשית “אם לא נוח לך אז לך-לך. מסלון למטבח”. באותו עניין, כתבה גם תמר מיכלנסון את כתבתה “מובטלים מפונקים או חסרי אונים?”. 

ההורים שבנינו, זכו להתייחסות מיוחדות במגזין זה. החל מהטור של תמר מיכלנסון על ילדים וחינוך פיננסי, ודרך הטור של מרים ישראלי המספרת על התמודדות של אמא בזמן הקורונה. 

בין אין ספור מילות עידוד וזריקות מוטיבציה, ניסינו להכניס פרופרציות עבורכם. לחלחל את ההבנה כי גם מתוך הבית אנו יכולים לנהל שגרה, להתמודד עם המציאות, ולתפעל אורך חיים בריא ונכון. אחד הטורים שעוסק בכך הוא הטור של גדליה גובר, המשתף על הדור הצעיר במשפתחו שניצל את הקרונה בחוכמה. 

לצד כל אלו שהוזכרו כאן, מופיעים גם רבים וטובים אחרים, כתבות, טורים וטיפים עבורכם ובשבילכם!

התחילו לדפדף .. ושתהיה קריאה מהנה.  

נשמח לשמוע את דעתכם בסיום כל טור וכתבה..

מה דעתך על הכתבה?

אולי יעניין אותך גם...

בימים אפלים מאין כמותם, בהם החושך איים לגבור על האור כתבה אנה פרנק ביומנה “אף אחד אף פעם לא הפך עני מלתת”. אין במשפטה אלא להעמיד אותנו במבחן אל מול עצמנו. האם אנחנו מודעים מספיק לסביבתנו? עושים מספיק למען החלש? ערים מספיק לסיטואציות חברותיות? בדיוק בזה עוסק המגזין החודש.
מה אפשר ללמוד מחגי תשרי לכל השנה מבחינה רוחנית, וגם מבחינה כלכלית: מראש השנה על תכנון תקציב, מיום כיפור על עריכת מאזן כלכלי, ואיך דווקא השנה נוכל ללמוד מחג הסוכות לשמוח יותר למרות המצב
לא צריך לחפש אוצרות רחוק, לפעמים הם ממש כאן, מתחת לבית או מעבר לרחוב. וכן, כיסאות שבורים ושידות ישנות הם אולי זבל בשביל אחד, אבל אוצר בשביל מישהו אחר… כל מה שצריך זה להפוך אותם לכאלה.
הרשמה לקהילת המנויים למגזין עכשיו ובחינם!
המגזין

כל הזכויות שמורות - מקימי 2021