מגזין דיגיטלי חודשי מבית מקימי | גיליון #8 | חודש אלול תשפ''א | עורכת: אודיה רובין בן-זקן | איור: שני חייט 

בס״ד

עמותת מקימי משיקה יחד עם ערוץ 7 את פרויקט ‘זומקימי’

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

בעקבות תקופת הקורונה והעלאת המודעות לענייני זכויות כלכליות, ענייני חסכונות, הלוואות והתמודדויות של עסקים עצמאים עם המצב, עמותת מקימי משיקה במסגרת מועדון ‘שווה כסף’ מבית ערוץ 7 את פרויקט ‘זומקימי’ – מועדון צרכנים חדש שיעניק למנויים שפע הטבות, הרצאות, קבוצות פורומים ועוד.

המצטרפים ל’זומקימי’ יקבלו גישה ללא תשלום להרצאות זום מקצועיות ומעשירות מטובי המרצים בענייני כלכלת המשפחה, עצמאים, גיל הזהב, משפחה וזוגיות, כלכלה בחינוך, ביטוחים ופיננסים וכן גישה בלעדית לתכני פרימיום מגזיניים ומאמרים מקצועיים של מגוון הכותבים והכותבות, לצד הנחות וקבוצות פורום סגורות עם המומחים לצורך שאילת שאלות.

“אנו מקבלים בכל יום כמות עצומה של פניות ממשפחות שלא יודעות כיצד לנהל את הזמן ואת אורח החיים שנכפה עליהם”, אומר ישראל ליבמן, מנכ”ל ומייסד ארגון מקימי. “המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי ידיעה של זכויות בסיסיות בימי חל”ת ופטורין, חלוקה לא נכונה של זמני העבודה והמשפחה, ניהול כושל של הביטוחים והימנעות מכפילויות, ניהול חסכונות וההוצאות לצד משפחה וחינוך. לאחר מחשבה רבה של טובי המוחות של מקימי ולאחר גיוס מומחים גדולים בעלי שם במישור הכלכלי והחינוכי אנו שמחים להשיק את פרויקט ‘זומקימי’. הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות”.

פרויקט מקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון ‘שווה כסף’ בערוץ 7. לאתר הפרויקט לחצו כאן לכניסה לקהילת זומקימי בווטסאפ- לחצו כאן ולכניסה לקהילת זומקימי בפייסבוק- לחצו כאן

מה דעתך על הכתבה?

אולי יעניין אותך גם...

זכויות נשים במקום העבודה הן רבות ולקראת החג שבו נגאלו ישראל בזכות נשים צדקניות , הטור יעסוק במספר חוקים המקנים זכויות מיוחדות לנשים במקום עבודתן.
לא צריך לחפש אוצרות רחוק, לפעמים הם ממש כאן, מתחת לבית או מעבר לרחוב. וכן, כיסאות שבורים ושידות ישנות הם אולי זבל בשביל אחד, אבל אוצר בשביל מישהו אחר… כל מה שצריך זה להפוך אותם לכאלה.
אנחנו רוצים להיות מגזין כלכלי שישקף את המציאות הכלכלית בצורה הטובה ביותר. לכן, אם יש לכם שאלות, רעיונות, הערות (וגם הארות!), נשמח לשמוע. חלק מהתשובות שלנו לשאלות שלכם יתפרסמו במגזינים הבאים.
הרשמה לקהילת המנויים למגזין עכשיו ובחינם!
המגזין

כל הזכויות שמורות - מקימי 2021